ژئوتکستایل, ژئوممبران

قیمت ژئوممبران

لیست قیمت ژئوممبران

قیمت ژئوممبران

قیمت ژئومببران به عوامل زیادی بستگی دارد که ازجمله آن ها می‌توان به نوع ژئوممبران، ضخامت ژئوممبران،  عرض رول، کیفیت مواد اولیه، کیفیت افزونی ها، کیفیت تولید و رنگ آن اشاره کرد.

عایق بندی سد با ژئوممبران

انواع مدل ورق ژئوممبران

ژئوممبران انواع پرکاربردی دارد که شامل لایه‌های پلیمری از جمله ورق پلی‌اتیلن سبک (LDPE)، ورق پلی‌اتیلن سنگین (HDPE)، لایه‌های پلی وینیل کلراید (PVC)، وینیل پلی اتیلن (vldpe)، ورق های RPP و TRP است. هر کدام از این ورق ها با توجه به خصوصیاتی که دارند کاربرد های مختلفی داشته و در پروژه های گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرد برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله ژئوممبران چیست؟ مراجعه کنید.

عرض های مختلف ژئوممبران

ژئوممبران در صنعت های متنوعی کاربرد دارد لذا برای مرتفع سازی نیاز های صنایع مختلف باید در سایز ها و ضخامت های مختلفی تولید گردد. به عنوان مثال ورق ژئوممبرانی که در عایق بندی استخر پرورش ماهی به کار گرفته می شوند با ورق ژئوممبران به کارگرفته شده در کانال های انتقال آب متفاوت خواهد بود.

ورق ژئوممبران عرض 7.5

ورق ژئوممبران با عرض 7.5 با ضخامت 1 میلی‌متر، ضخامت 1.5 میلی‌متر و ضخامت 2 میلی‌متر توسط گروه صنعتی تاپ تولید و به بازار عرضه می‌شوند. رنگ‌های مشکی و آبی ژئوممبران 7.5 متر موجود است و می‌توان از آن برای عایق کردن استخرهای چندمنظوره، دریاچه‌های مصنوعی، حوضچه، دریاچه های مصنوعی، سدها و بسیاری از موراد دیگر مورد استفاده قرار داد.

ورق ژئوممبران عرض 7

ژئوممبران تاپ با ضخامت‌های 1، 1.5 و 2 میلی‌متر در رنگ‌های آبی و مشکی تولید می‌شود. معمولا  از ژئوممبران با عرض 7 متر به دلیل تسریع در اجرای پروژه برای پوشش استخرهای کشاورزی بزرگ استفاده می‌شود. همچنین مساحت کمتری زیر خطوط جوش مصرف می‌شود و درزهای کمتری شکل می‌گیرد. بنابراین یکدستی سطح عایق بیشتر می‌شود.

ورق ژئوممبران با عرض 5

ژئوممبران با عرض 5 متر دارای عرض متوسط بوده و از آن هم برای استخرهای بزرگ و هم برای مساحت‌های کوچک استفاده می‌شود. دارای ضخامت 1، 1.5 و 2 میلیمتر بوده و رنگ‌های آبی و مشکی آن در بازار موجود است. این متراژ ژئوممبران به دلیل عرض متوسطی که دارد از پرفروش ترین محصولات به حساب می‌آید.

ورق عرض 3

عایق‌های ژئوممبران عرض 3 متر موجود در بازار دارای رنگ‌های آبی و مشکی است و با ضخامت 1 میلیمتر، 1.5 میلیمتر و ضخامت 2 میلیمتر عرضه می‌شود.

ورق عرض 2.30

استفاده از عایق ژئوممبران عرض کم به علت قیمت مناسب‌تر آن محبوبیت دارد. ضخامت این لایه‌ها 1، 1.5 و 2 میلیمتر است. رنگ‌های مشکی و آبی آن نیز موجود است.

ورق عرض 2.16

ورق با عرض 2 متر و 16 سانتی‌متری آبی و مشکی در صنعت ایران تولید می‌شود. ضخامت این محصولات بین 1 تا 2 میلیمتر است

ورق ژئوممبران با عرض 2 متر

اگر میخواهید مساحتی کمی را مانند استخر های 1000 متری و کانال های انتقال آب را عایق بندی کنید. خرید ژئوممبران با عرض 2 متر را پیشنهاد می‌کنیم. زیرا نیاز به به برش کمتری داشته و در نتیجه سبب صرفه جویی در وقت، هزینه و در نهایت کاهش ضایعات می گردد. لازم به ذکر است ضخامت این لایه‌ها نیز 1 میلیمتر، 1.5 و 2 میلیمتر و به رنگ آبی و مشکی است.

ورق های رنگی ژئوممبران

ورق ژئوممبران اولین بار به رنگ سیاه تولید شد و  علت آن وجود مواد کربنی سیاه داخل آن است. اما با گذشت زمان به علت بکارگیری ترکیبات شیمیایی دیگر ورق های ژئوممبران به صورت رنگی نیز تولید شدند. به طور کلی ژئوممبران در دو رنگ آبی و مشکی به بازار عرضه می‌شود که هرکدام با توجه به خصوصیاتی که دارند در مکان ها و پروژه های بخصوصی بکارگرفته می‌شوند. از ورق های مشکی برای آببندی استخر هایی که در مناطق باز هستند و نور زیادی به آنها می‌تابند استفاده می‌شوند تا از اشعه UV محفوظ نگه دارند. و از ورق ژئوممبران آبی رنگ برای پوشش استخر هایی که با ورق مشکی عاسق بندی شده اند می‌توان بهره برد همچنین در عایق بندی استخر های تفریحی و کشاورزی نیز کاربرد دارد.

ورق آبی ژئوممبران

قیمت ژئوممبران

در بعضی از فصول سال که تقاضا برای این محصول بالا می‌رود به دلیل محدودیت در عرضه مواد اولویه و تقاضای بیش از حد قیمت ژئوممبران افزایش می‌یابد.

به علت عدم ثبات عوامل موثر بر بازار های اقتصادی نمی‌توان به طور دقیق گفت قیمت ژئوممبران چقدر است؟

اما گروه صنعتی تاپ تمامی تلاش خود را به کار می‌گیرد که از های اقتصادی روز دور مانده و قیمت تمام شده محصولات خود را هموار پایین نگه دارد. جهت استعلام قیمت باما تماس بگیرید.

قیمت ورق ژئوممبران ۱۴۰۲

لیست قیمت ورق ژئوممبران در تهران ۱۴۰۲
قیمت ورق  ژئوممبران  2 میل استعلام قیمت
قیمت ورق  ژئوممبران LDPE استعلام قیمت
روکش استخر شناور ژئو ممبران استعلام قیمت
قیمت ژئوممبران پی وی سی (PVC 1.5 mil) استعلام قیمت
قیمت ژئوممبران پی وی سی (PVC 2 mil) استعلام قیمت
قیمت ژئوممبران HDPE 1 mil استعلام قیمت
قیمت ژئوممبران HDPE 1.5 mil استعلام قیمت
قیمت ورق  ژئوممبران 1.5 میل استعلام قیمت


قیمت ژئوممبران در قزوین

قیمت ژئوممبران دردقزوین

   

قیمت ژئوممبران در تهران

قیمت زئوممبران در تهران

قیمت ورق ژئوممبران در مشهد

قیمت ژئوممبران در مشهد

قیمت ژئوممبران در اصفهان

قیمت ژئومببران در اصفهان

سوالات متداول

پرورش آبزیان از جمله راهکارهای مؤثری است که میتواند علاوه بر اشتغالزایی، افزایش تولید گوشت سفید را نیز بدنبال داشته باشد. با برنامهریزیهای بعمل آمده در سالهای اخیر تاسیس واحدهای آبزیپروری در کشور روند رو به رشدی داشته است با توجه به این موضوع ساخت چارچوب استاندارد و کم هزینه اولین اقدامیست که در این زمینه باید به عمل بیاید،
برای گسترش این مزارع نیاز به ذخیره آب سالم میباشد ژئوممبران ها ضد باکتری بوده و در مقابل حملات شیمیایی بسیار مقاوم هستند
به دلیل سرعت بالای اجرای ژئوممبران ها، از اتلاف زمان برای ساخت مخازن ذخیره آب جلوگیری خواهد شد که خود موجب تسریع در روند رسیدن به اهداف و دستاورد ها در ضمینه پرورش آبزیان خواهد بود.
ژئوممبران کم هزینه ترین و با دوام ترین کالایی است که در این صنعت میتوان از آن استفاده نمود.
ویژگی های ساختاریه ژئوممبران موجب شده تا از هدر رفتن آب، سرمایه گران بهای کره ی زمین تا حد زیادی جلوگیری شود.
ژئوممبران طول عمر بسیار بالایی دارد این امر موجب میشود که کارفرما برای سالیان زیادی نگران ذخیره آب و هدر رفتن آن نباشد.

بستر های خاکیه متراکم شده
بستر های بتنی بدون تیزی در سطح
البته که لایه ژئوتکستایل کمک بسزایی در هموار سازیه بستر خواهد کرد

بله! قبل از هر اقدامی باید به این نکته توجه کرد که آیا ژئوممبران ما قابلیت جوش پذیریه دوباره را دارد؟
سوال اینجاست چرا ژئوممبران خاصیت جوشپذیریه خود را از دست میدهد؟ ژئوممبران هایی که در مواد اولیه آنها از مواد بازیافتی استفاده شده از جوشپذیریه ضعیف تری نسبت به ژئوممبران های تولید شده با مواد درجه یک دارند
حال بسته به نوع آسیب وارد شده میتوان ژئوممبران را ترمیم کرد البته که استاندارد ترین روش ،تعویض قسمت آسیب دیده است.

استفاده از ژئوتکستایل تا حد زیادی از ریزش خاک و نفوذ ریشه در بستر جلوگیری خواهد کرد و این مسببه طول عمر بالاتره استخر شما خواهد شد.

در ژئوممبران مشکی به دلیل وجود کربن که ماده ای از بین نرفتنی در طبیعت است طول عمر بالاتری را شاهد هستیم ولی در ژئوممبران های آبی به دلیل وجود مستربچ و رنگدانه و افزودنی ها که هر کدام طول عمر مشخصی دارند طول عمر کمتر است

نام تجاری تولید کننده بر روی محصول به صورت واضح حک شده باشد
گارانتی بی قید و شرط بوده و نمونه آن از فروشنده دریافت شود
ترجیحا فروشنده دفتر ثابت داشته باشد
تولید کننده مورد تایید استاندارد های روز دنیا و داخل کشور باشد
استاندارد ها به روز باشند
فروشنده نماینده رسمی تولید کننده باشد
حد الامکان نمونه کالا از فروشنده دریافت شود

مشخصات کالا با مشخصات فاکتور یا قرارداد مقایرت نداشته باشد
تمامی رول ها دارای برگه مشخصات فنی و فیزیکی باشند
مشخصات رول مطابق برگه مشخصات باشد
(طول و عرض رول به درستی و دقیق باشد)
نمونه کالا و کالا مطابقت داشته باشند

بله اجرای ژئوممبران ها نیازمند مهارت، تجربه و دستگاه های مخصوص میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *